Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Hlasovanie o nove logo poradna.net - finale (ukoncene)

urobil som novy thread na hlasovanie, pretoze ten stary bol uz neskutocne dlhy a uz dost neprehladny. :o)
primarne sa beru hlasy registrovanych a pri rovnakom pocte rozhoduju hlasy neregistrovanych.
================================ ================== =======
1, nas novy navrh -

[poradna_logo.jpg]

================================================= ========
2, nase povodne logo -

[logo01.gif]

================================================= ========
3, krata-sancha

[poradnacssr6he.gif]

================================================= ========
4, Machy_CZ

[poradna1vo.jpg]

======================================== ========= ========
hlasovanie ukoncene! (IgorK) (anarchist) (IgorK)

Toto hlasování bylo zastaveno a celá věc s logem dána k ledu. Když si dobře prostuduješ diskusi, možná pochopíš, proč se tak stalo. Po dlouhé přestávce jsme přistoupili k hlasování internímu vč. mnoha nových návrhů. Nakonec z toho vzešlo logo, které vidíš nahoře. Je mi líto, že spousta hlasů nebyla vyslyšena, ale stalo se. Jsou situace, kdy je volná diskuse evidentně na škodu. Nebylo to snadné ani v omezeném počtu lidí, natož takto veřejně. :beer:

Refresh som robil cez ikonu niekoľkokrát. Skúsil som teda aj Ctrl+F5. Výsledok je tu:
[logo.gif]
Jedine, že máme cacheovanie na proxy serveri, ale táto možnosť sa mi zdá dosť pritiahnutá za vlasy.

Edit: vidí ho aj Opera, takže vo FF to nie je. Napísal som do intranetového fóra, že nech sa mi k tomu vyjadria.

Edit 2: Je to zrejme tak, ako som napísal. Skúsil som sa na stránku pozrieť cez www.anonymizer.com a nové logo naozaj naskočilo.

Edit 3: Ako som si overil, tak nové aj staré logo majú rovnakú URL, takže všetci v tomto príspevku uvidia nové logo. Takže, aby všetci vedeli, ja tam vidím staré, čiže toto:
http://poradna.net/_moderator/images/logo/logo01.gi f

Kurník a ja že v čom je problém. Takže to tým pivom z minulého týždňa.:-D Inak je mi zvláštne, že ešte stále je to cacheované. Stále mám staré logo. Mohol by som požiadať administrátora o jemnú úpravu stránky poradne, aby bola iná cesta k logu alebo čo a tým by sa mi načitávalo nové? Alebo ešte lepšie, nastaviť nejaký príznak na vymazanie cache a načítanie obsahu odznova. Viem, že je nejaký taký tag a možno to pomôže, aby server vymazal cache.;-)

Toto je odpoveď admina z intranetového fóra:

ano, je cachovanie, kazda stranka si moze v parametroch nastavit prikazy pre cachovacie servere, ak nema ziadne, tak sa cachuju gify cca 48hod.

Edit: Môžem poprosiť o úpravu parametrov stránky a tým vymazanie cache servera?;-)