Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mám slabý vir, ale nevím co s ním.

Dobrý de, potřebuju pomoct, do počítače se mi dostal vir(spíše script), který mi po zapnutí vypne všechny programy i celou plochu a nejde zapnout správce úloh, nouzák běží na pohodu, nechal jsem si psát protokol a snažil jsem se to vypnout ihned po spuštění toho sriptu:

ntbtlog-txt

Už jsem udělal pokrok, vypnul jsem všechny služby přes starter co šli, odhlásil sem se,a zase přihlásíl a už se to nezaplo,ale teť mi nejde skoro nic ani net. Asi bych měl skusit postupně zapínat všechny ty služby a až mi to znovu udělá to, co na začátku, vím co je to zač.

programátoři (spíše řečeno kindermodifikátoři) virů a spyware jsou většinou idioti bez fantazie.
nevymýšlejí spuštění viru jako službu, stačí jim to primitivní, čím se domácí lamoadmini ochotně nakazí.
měl jsi vypnout autorun-procesy v první záložce.

máš dvě možnosti: najít si na webu seznam služeb, a podle doporučení je zapnout.
nebo ten tvůj hnůj zformátovat a nainstalovat znovu.