Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Doplňky v Firefox 5 - nejde mi spustit nainstalovaný doplněk

Zdravím, jak spustím nainstalovaný doplněk v Firefox 5? Kdysi to šlo normálně přes Nástroje, ale teď je tu nikde nevidím a svůj doplněk můžu maximálně nastavit, ale spustit se mi ho pořád nedaří. Normálně používám Chrome, ale tenhle jede jenom na Firefoxu. Předem díky
Změna předmětu, původně: Doplňky v Firefox 5 (Kráťa)

https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/tamper -data/
Překlad z Google Translatoru

O doplňku

Použijte tamperdata k zobrazení a úpravám HTTP / HTTPS hlavičky a po parametrů.

Trace a čas odezvy http / požadavky.

Bezpečnostní aplikace testu POST web změnou parametrů.

S pozdravem aktuální verzi Google Web Accelerator je neslučitelná s funkcí TamperData manipulaci. Váš prohlížeč zhavaruje.

Několik lidí se ptal dary. Pokud jste tak nakloněn, zvažte darování do chleba Toronto Denní Foodbank. Díky.

Ano, píší, že to zhavaruje

Nejde mi zapnout počítač,prohlžeč mám firefox,stále mi to píše nějaký kod...a abych si přeinstaloval program....jaký program???a kde??

Je hloupé svůj dotaz vkládat do cizího dotazu, který je 9 let starý. Navíc si protiřečíš - že nejde zapnout počítač a pak že píše nějaký kód.
Zkus položit nový dotaz a zeptat se jako člověk. (host)