Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Doplňky v Firefox 5 - nejde mi spustit nainstalovaný doplněk

Zdravím, jak spustím nainstalovaný doplněk v Firefox 5? Kdysi to šlo normálně přes Nástroje, ale teď je tu nikde nevidím a svůj doplněk můžu maximálně nastavit, ale spustit se mi ho pořád nedaří. Normálně používám Chrome, ale tenhle jede jenom na Firefoxu. Předem díky
Změna předmětu, původně: Doplňky v Firefox 5 (Kráťa)

Nejde mi zapnout počítač,prohlžeč mám firefox,stále mi to píše nějaký kod...a abych si přeinstaloval program....jaký program???a kde??

Je hloupé svůj dotaz vkládat do cizího dotazu, který je 9 let starý. Navíc si protiřečíš - že nejde zapnout počítač a pak že píše nějaký kód.
Zkus položit nový dotaz a zeptat se jako člověk. (host)