Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam se ukládá nastavení aplikace?

Ahoj ,mám nainstalovaný program Kbot (shareware) ,poprvé když jsem ho nainstaloval ,tak jsem ho používal v trial verzi ,která po 24 hodinách už byla neplatná ,tak jsem chtěl použít jiný účet ,kde už mám zakoupenou licensi ,jenže když chci ,aby kbot použil ten účet s licensí ,tak mi to tam nechá ten bývalí trial. Tak jsem ho odinstaloval a znova nainstaloval ,jenže i tak furt v control center tam je ten účet s trialem... Nevíte kde najít to nastavení a smazat ho ,abych mi tam konečně fungoval ten účet s právoplatnou licensí?

Tvůj postup je jednak nelegální a druhak je to zápis kamsi do registrů, tak, aby to v tom množství dat nebylo možno najít (pokud je to jenom trochu chytře udělané). Takže máš smůlu - ten zápis, pokud není v sekcích Software, asi nenajdeš.

Ten program neznám, spíš nechápu, proč ti nedovolí licenci vložit s odstupem po vypršení trial verze. Zvláště pokud sis ji koupil jak píšeš.

Ale zkusil bych to odinstalovat a spustit nějaký čistič počítače - velmi kvalitní je CCleaner. Ten umí i čistit registry a najde nepoužívané klíče, které zůstaly v systému a nabídne smazání. Taky si to můžeš backupnout, kdyby to čištění rozbilo něco jiného.

No a pak bych to nainstaloval znovu a zkusil vložit platnou licenci.

Jinak programy ve win 7 si uživ. konfigurace ukládají nejčastěji do:

C:\Users\Uživ_jmeno\AppData\Roaming\název_programu
C:\Users\Uživ_jmeno\AppData\Local\název_programu
C:\Users\Uživ_jmeno\AppData\LocalLow\název_program u

podle toho jaké mají oprávnění v systému. Takže se můžeš kouknout tam a případně smazat co tam zbylo po odinstalování.

Pokud to autor nedělal pro děti tak to tímto způsobem "nehackneš".Kdysi sem se o to pochopitelně čistě z cvičných důvodů zajímal. Jeden program se mnou ale vy*ebal i po formátu a instalaci.Asi nějaká online kontrola.

Sou na to programy které dokáží najít a vymazat určité časové a trial ochrany. Skus si to vygooglit já ti tu jména psát nebudu.

Našel jsem celkem dobrý odinstalační program Revo unninstaler pro ,ten má prý odinstalovat program se všemi součástmi ,které se k němu stahují. Šlo by to přes něj odinstalovat i s těmi uloženími nastavení toho kbota?