Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Volejte za rakouské ceny - Mobilní služby - 220,- Kč

Existuje aukce pro operátory v ČR, kde se přidávají zákazníci poptávající specifický tarif, plně srovnatelný s rakouským:

neurra.cz

Narazil jsem na to v článku na MobilMánii, konkrétně: http://www.mobilmania.cz/clanky/jak-primet-operato ry-slevit-nejlepe-aukci/sc-3-a-1317045/default.asp x

Osobně poptávajícím přeju úspěch, ale moc v něj nevěřím. Proč? Protože ČR.

Pavel

jak pise Radek + vem si, ze jsou 3 operatori a ty lidi, ktery se tam hlasili k poptavce uz nejaky mobil ma, dejme tomu, ze prurezove je 1/3 tech lidi u jednoho operatora, 2/3 u druheho a 3/3 u tretiho. Takze si kazdy operator pripise 1/3 zisku z tech lidi, ale ta poptavka byla za zhruba 1/10 soucasne ceny. Kazdej z tech operatoru, ktery by misto 1/3 vzal 3/10 by byl uplnej blb!

Odpovím oboum,

začíná se o tom mluvit, to je první a kurevsky důležitej krok. Chápu, že češi umí "jen" kecat, ale musíte sami uznat, že tlak na operátory sílí, "odboj" proti nim taky, první hlasy z parlamentu. Pokud všichni zainteresování v tomto boji nepoleví, výsledky budou a pak operátoři budou vděčný za takovéto akce, kdy smlsnou několik tisíc klientů najednou. Dřív nebo později jeden povolí, ucití v tom silný potenciál posílení pozice na trhu a vysere se na kartel. Stojím si za svým, operátorům tenhle zlatej důl skončí. Davám jim maximálně 2 roky :D