Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vše z angličtiny do češtiny na horní liště

Dobrý večer, prosím zdejší rádce o vyřešení problému, který se stal když se můj note book aktuaziloval. Mám Vindouws Vista. Najednou se sám počítač zmavl a dělal si co chtěl, a po několika minutách jsem zjistila, že není nic na svém místě jak jsem byla zvyklá.Nejvíc mi asi vadí, že je vše v angličtině, co dřív nebylo, file, edit, wiev, favorites tols help. a k tomu přídavné pomůcky,Prosím rádce, jak mám dát zpět tyto věco do češtiny aspon to, zatím všem děkuji za odpovědi. Babca

Tak aspoň někdo stačí?

Říkáte po aktualizaci? Můžete trošku lépe specifikovat co to znamená:

dělal si co chtěl

?

Něco mě napadlo, ale nevím co by bylo lepší:
1) bod obnovy
nebo
2) odinstalovaní aktualizací (pokud to jde)
nebo
3)
http://www.pcmagazin.cz/windows-vista/cestina-do-v isty-home-premium-vistalizator
http://www.pcmagazin.cz/mobil/821-cestina-do-visty -home-premium.pdf
(nemám s tím zkušenosti, jelikož češtinu na Vistách nepotřebuji)
nebo
4)naučit se s tím žít :-)

Ať ještě někdo poradí co se mu zdá vhodné, nebo úplně něco jiného.

I takzvaní rádci jsou pouze jen a jen lidé, kteří k našemu úžasu také někdy spí(třeba v noci), tak se nedivte, že si v noci s "rádci" moc nepokecáte, jelikož tu třeba nejsou a spí! Že budete psát příspěvek každých pár minut, vám také nepomůže. Dejte jim aspoň pár hodin (zkus to zítra). :-)

file, edit, wiev, favorites tols help

Tohle je v hodně programech. Mohl by to však být podle toho "favorites" internetový prohlížeč, nebo Průzkumník.
Bez napsání toho, kde přesně to dělá se nedá poradit. Proto sem asi nikdo nepsal.

Asi to bude aktualizace Firefoxu, Opery, Chrome atd. Stáhni si českou verzi a přeinstaluj to.