Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vše z angličtiny do češtiny na horní liště

Dobrý večer, prosím zdejší rádce o vyřešení problému, který se stal když se můj note book aktuaziloval. Mám Vindouws Vista. Najednou se sám počítač zmavl a dělal si co chtěl, a po několika minutách jsem zjistila, že není nic na svém místě jak jsem byla zvyklá.Nejvíc mi asi vadí, že je vše v angličtině, co dřív nebylo, file, edit, wiev, favorites tols help. a k tomu přídavné pomůcky,Prosím rádce, jak mám dát zpět tyto věco do češtiny aspon to, zatím všem děkuji za odpovědi. Babca

Asi to bude aktualizace Firefoxu, Opery, Chrome atd. Stáhni si českou verzi a přeinstaluj to.