Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Selhala instalace SP1 na notebooku s WinXP

ahoj lidicky mam problem s notebookem instaloval jsem sp 1 na win xp pro a v prubehu instalace doslo k nechtenemu vypnuti samozrejme ze system uz nenabehne po zobrazeni loga a behajicich kostickach se obevi hlaska ale nemuzuho ani preinstalovat mam toshiba portege 3340ct pripojil jsem k replikatoru cd rom pres usb dale cd rom pres pcmcia a jeste disketu pres lpt a nic v biosu jsem mel vse nastavene v poradku ale porad to taha z disku co mam delat? dekuji za pomoc

[mod]V prvé řadě bys mohl začít nějakým rozumným nadpisem...původně "Pomoc!!!!!!!!!!!!!!" (L-Core)[/mod]

CDROM mas snad v notebooku, nie? Nestrkaj CDROM ani do USB ani disketovku do LPT, ani nikde inde, ale strc CD do CDROM ktora je v notebooku. V BIOSe si nastavis poradie bootovania najprv z CD, a spusti sa instalacia Win a preinstalujes si Windows. Pozor mnoho notebookov ma dodane tzv. recovery CD ktore moze pri "obnove systemu" zmazat na disku vsetky data, takze si poriadne pozri co za CD tam strkas a poriadne citaj co budes potvrdzovat.