Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem D-Link DI-524 - jak se dá zvýšit výkon vysílání wifi

Zdravim,
CHtěl bych se zeptat jak se dá zvýšit výkon vysílání wifi routeru D-link DI-524.
Našel jsem tohle: http://www.dsl.cz/diskuze/1-obecna-diskuse/148335- jak-zvysit-silu-anteny-d-link-di-524
Ale já tam nemám žádný power control.Tady je screen mojeho nastavení

Dávám to rovnou sem, aby se nemuselo klikat na *.bmp (Kráťa)
[79d_link.gif]

Můžete mi prosím poradit jak zvýšit ten vysílací výkon?

Díky
Změna předmětu, původně: D-Link DI-524 (Kráťa) (Kráťa)

málo informací. jsou běžné 5-8db všesměrové tyčky, ale záleží kde máš vlastně slabý signál: přes tři stěny? o patro výš? můžeš si dovolit směrovou anténu (cca 60°), nebo chceš pokrývat prostor kolem sebe?

v této verzi firmware 3.02 mají položku Antenna transmit power, ale to stejně bývá od výrobců default nastaveno na 100%.

di524 je už hodně starý krám, divím se že mu ještě funguje napájecí adaptér. když ten zdroj začne umírat, první co začne být nespolehlivé je wifi.
pusť si nějaký vistumbler nebo inssider (v xp i netstumbler), a sleduj sílu signálu jestli je bez výpadků.