Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC - Problem s Obrazem

mam tu takovej problem kdyz pustim pc... nenabehne mi monitor.. myslel jsme ze to je monitorem ze uz je starej ma pres 9 let a je to crt ale neni... kdyz ho napojim na nootebook tak v klidku nabehne.. a tak jsem se domnival ze to teda bude grafika... ta je stara cca 2-4 roky.. ati radeon X1650 series tak jsme si sehnal jinou.. a hodil ji tam.. a ono nic.. proste porad mi nabehne na obvrazovce ramecek no signal a obrazovka zustane cerna.. nekdo nejakou radu ?

Sestava:
Athlon 2800+
Ram 1GB
HDD 500Gb
Grafika Radeon X1650
pokud budete potrebovat vedet vic o sestave dopisu.. ;)

A co chceš slyšet? Je to ten nejlevnější futrón vyráběný jako OEM pro EuroCase, reálně zvládá cca 300-350W dlouhodobou zátěž maximálně, jeho provedení je naprosto šosácké, zcela ve stylu "moderních" EC zdrojů (paradoxně staré EC zdroje z dob P4 strojů byly celkem (relativně) kvalitní, rozhodně kvalitnější než ty odpady, co prodávají dnes) - krátké a tenké kablíky, levné konektory atd. Pajšl sestavený tak, "aby to fungovalo", ale z nejlevnějších komponent s prakticky nulovou výkonovou rezervou.