Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Out of Range - nejde změnit rozlišení

Ahoj, koupila jsem si nový monitor, který má přirozený rozlišení 1920x1080, jenže když se to tam snažím dát, hodí mi to hlášku "out of range" (párkrát se mi to stalo když sem místo monitoru měla TV, ale to jsem se nedivila, prostě jsem dala jiný rozlišení) - samozřejmě, že když ho změním, tak mi to běží, ale asi ten obraz není takovej, jakej by měl být.. Mohl by mi někdo poradit proč? Popřípadě co udělat /co dokoupit/vyměnit nebo tak? :) Díky moc :)
Změna předmětu, původně: Out of Range (Kráťa)

To jsem udělala, 60Hz tam mám, jenže když se snažím změnit rozlišení, tak mi to prostě nejde.. Největší co mi jde je 1600x1200, když zkusím jiný, zčerná mi obrazovka.

A nemám nějak starej komp, ta grafika by neměla být nějaká stoletá..

A mas tam vobec volbu presne doslova "1920x1080" alebo co presne tam nastavis ze ti scerna obrazovka?
Monitor mas pripojeny jak presne? Ked DVI kablom tak je to kabel dodany k monitoru? Je to dual link DVI kabel? Ak ma grafika dva vystupy tak bol skuseny aj ten druhy vystup?
Jaky presne typ monitora a jaka presne grafika? Skusala si nainstalovat najnovsie ovladace grafiky z webu vyrobcu?