Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odstanit / smazat .wav?

Zdravím,

mám ve složce /downloads soubor zvuku ve formáte .wav. Bohužel, ačkoliv to prošlo kontrolou antiviru tak myslím, že zrovna tento soubor brzdí výrazně výkon celého PC. Nevím kdo z uživvatelů ho stáhnul, zda byl otevřen, každopádně ho chci pryč a neotvírat.

Ale k věci: Zkrátka se ho chci zbavit.(Podle antiviru je soubor v pořádku)
1) Zkoušel jsem "delete" ... "příprava k opreaci: recyklovat" do zblnutí. Nejde ani přejmenovat.
2) Zkoušel jsem TOTAL COMANDER ... odstaňuje do nekonečna(tedy vůbec), ale lze přejmenovat.
3) Operace jsem opakoval v nouzáku ... nic.
4) http://translate.google.cz/translate?hl=cs&langpai r=en|cs&u=http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/w indows_7-files/huge-problem-unable-to-delete-wav-f ile/d27051fc-e655-4078-9063-6dde7cab8b18 ... řídil jsem se odkazem(přesně ten samý problém): Stáhnul jsem UNLOCKER -> nic.
5) Stáhnul jsem KILLBOX ... nic.
6) Ještě to projíždím MALWAREBYTE's ANTI-MALWARE ... ale jede to dosti pomalu.

Technické k PC:
Windows 7, 32bit
Intel Core Duo E8400 3GHz
4 GB RAM
(Základovku už nevím, a nechce se mi ještě do toho stahovat další programy)

Předem děkuju, MIhh

chkdsk C: (alebo na ktorom disku ten subor mas)
pise nejake errory?

restartuj PC, po restarte nespustaj tentopocitac ani priskumnik, ale len total commander, nejde to zmazat ani tak? neni ten subor nahodou na ploche?

P.S. nejaky live linux ked to skusis mazat v nom, pise co? Ale najprv skusit chkdsk.

a je na ploše

klasika. pere se o něj antivir, nejrůznější indexátory, shell extensions z průzkumníka a ještě si ho může držet poslední prohlížeč.
buď googlit unlocker, nebo ruční příkazy:
spustit cmd.exe, ve správci úloh zabít explorer.exe,

cd %userprofile%\plocha
dir *.wmv
del /f tvůj_prašivý.wmv