Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Skype mi nechce naskočit...

Aji po přeinstalování nechce Skype 2.5.0.72 naskočit ( VYSKOČÍ ŽLUTÝ VYKŘIČNÍK A NAPÍŠE TO CHYBU... ) Asi řeknete,že si mám nainstalovat starší verzi,ale to se mi nechce ,nešlo by to jinak ? Poprvé se mi nepodařilo ani přihlásit,teď sice jo,ale vadí mi ten žlutý vykřičník,,,co mám dělat ?? Díky..

Edit : No tak nic,aji teď to spadlo..

[mod]Změna kategorie. Řešili jsme, nevyřešili. Nechme tedy prostor volné diskusi. :) (anarchist)
Myslim ze tema i diskuse uz byly vycerpany. LOCK (rh)[/mod]

Aji po přeinstalování nechce Skype 2.5.0.72 naskočit ( VYSKOČÍ ŽLUTÝ VYKŘIČNÍK A NAPÍŠE TO CHYBU... )

Poprvé se mi nepodařilo ani přihlásit,teď sice jo,ale vadí mi ten žlutý vykřičník

Tak co nefunguje? Aplikace nebo přihlášení? Co to hlásí?

Kde nic není? Co a kam jsi napsal správně? Zobraz si skryté složky (Průzkumník Windows - Nástroje -> Možnosti složky -> Zobrazení -> Zobrazovat skryté soubory a složky), nakluš do tý složky a zmíněné soubory smaž. A pokud to nezvládneš, tak to vypni a jdi ven. PC je na tebe evidentně příliš velké sousto.

v tej ceste bude samozrejme namiesto "T.I.P" tvoje prihlasovacie meno do Windows, ak chces nabuduce normalne poradit tak musis napisat konkretne co a kde neni, co presne si urobil a co si videl, my ti cez rameno nevidime a na prispevok "tam nic neni" sa neda odpisat nic normalne.

P.S. mas vobec prava na zapis do toho adresara? Si prihlaseny do Win ako uzivatel "T.I.P"?

taketo chyby sa vyskytuju hlavne v 2 pripadoch:
1., vadna pamat
2., rozhodena instalacia
v tvojom pripade do bude skor 2. pripad, lebo si nespominal, ze ti to robi aj pri inych programoch. uz ti to tu spominal Maslo, ze treba odinstalovat skype, odstranit vsetko co sa tyka skype v tvojom profile a znovu ho nainstalovat. urobil si to?