Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Skype mi nechce naskočit...

Aji po přeinstalování nechce Skype 2.5.0.72 naskočit ( VYSKOČÍ ŽLUTÝ VYKŘIČNÍK A NAPÍŠE TO CHYBU... ) Asi řeknete,že si mám nainstalovat starší verzi,ale to se mi nechce ,nešlo by to jinak ? Poprvé se mi nepodařilo ani přihlásit,teď sice jo,ale vadí mi ten žlutý vykřičník,,,co mám dělat ?? Díky..

Edit : No tak nic,aji teď to spadlo..

[mod]Změna kategorie. Řešili jsme, nevyřešili. Nechme tedy prostor volné diskusi. :) (anarchist)
Myslim ze tema i diskuse uz byly vycerpany. LOCK (rh)[/mod]

taketo chyby sa vyskytuju hlavne v 2 pripadoch:
1., vadna pamat
2., rozhodena instalacia
v tvojom pripade do bude skor 2. pripad, lebo si nespominal, ze ti to robi aj pri inych programoch. uz ti to tu spominal Maslo, ze treba odinstalovat skype, odstranit vsetko co sa tyka skype v tvojom profile a znovu ho nainstalovat. urobil si to?