Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bios zobrazi HDD, ale WIN ne.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kde můžu mít problém.
Mám zakladní desku P5N-E Sli na sata 1,2 mam zapojeny raid ze dvou 160GB.
A na 3,4 mam hdd WD15EARS 1,5TB a DVD.
Bios mi ukazuje, že na sata 3 je HDD 1500GB ale po nabootování do win 7 spravce disku tento disk nevidí.
Prosím, kde může být problém? Disk je nový, nerozdělený a neformátovaný. Pomohl by kdybych třeba na jiném PC Disk naformátoval?

No tak nakonec jsem problem vyresil. Nevim v cem byl hacek. Zapl jsem win7 ale bez pripojeneho toho velkeho disku. disk jsem mel zapojeny jen v elektrice a pote jsem zapojil satou disk do desky a ejhle. Win si stahnul ovladace a vse vali, ale pokud jsem spoustej pocitac se zapojenym timto diskem tak win nic nevidel. SUX WTF xD

On Windows PnP sa sprava inac ked je vec uz pripojena a ked sa pripoji za jazdy, to je pravda, je to crep :)
V tom pripade ale tak jak to popisujes si to mal predtym pozret v spravci zariadeni, tam si asi mozno mal predtym nieco s otaznikom a bolo treba dat na to pravy klik nainstalovat ovladac. Ked sa to nainstalovalo takto, tak OK :) Dobre vediet.

No to sem prave zkousel dva dny xD
pripojil sem hadr a zapl pc, spravce nic nevidel a ovladac od disku nikde nebyl. dal jsem vyhledat zmeny hardware nic nenasel.
Pak to tam clovek strci pod proudem kdys ma nabootovane pc a ejhle nalezen novy hardware xD proste sux a diky vsem za rady.