Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno CRT - smrsknuti obrazu

Lidi, kdo do toho trochu vidite... V poslednich par dnech mi zacal jeden monitor (CRTcko 21") delat takovy zaskuby: jednou za par hodin najednou trochu potemni a obraz se zacne rychle smrstovat smerem do stredu, ale behem pul vteriny se to zase vzpamatuje a vrati do normalu. Co to znamena, to mi za chvili umre?

Najprv by som skusil otvorit (vypnuty z 230V!) a ak tam bude moc prachu tak vyfukat stl. vzduchom, ci to nesposobuje ten prach, sice tomu moc sanci nedavam ale za skusku to stoji. Potom servis (bude to pravdepodobne nieco s VN, ale co to ti povie servis).