Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výsledný soubor má dvakrát větší dobu trvání

Dobrý den!
Prosím poraďte,převádím flash video stažené z archivu Slovenské televize do avi.Používám program Any DVD Converter Professional verze 4.2.7
Vždy po konverzi má výsledný soubor dvakrát větší dobu trvání a tudíž se při přehrávání neustále ve smyčkách různě dlouhých vrací.Zkoušel jsem nastavit rychlost videa,ale to s tím asi nemá nic společného.
Prohledával jsem všechny možné i nemožné diskuse o konverzi videa a nic podobného jsem nikde nenašel.Prosím tedy o radu.Děkuji předem.

Tak som skúsil stiahnuť tie športové správy cez StreamTransport (http://all-streaming-media.com/record-video-stream /StreamTransport-Download-HTTP-RTMP-RTMPE-streams. htm). Súbor má 22,3 MB, trvanie 7:02, prehráva sa v poriadku, ale konvertovať sa mi ho už teraz nechce ;)

Děkuji za rady a pomoc. Ovšem nevím,jak na StreaTransport.Říká mi,že adresa url videa se sama najde,ale stále nic.Což o to,url videa si najdu sám,ale co dál?Jak ji mám vložit do StreamTransport?
Asi jsem úplně blbej,ale fakt nevidím něco jako "přidat url..." a pod.

U většiny se linky zobrazí.A ještě poslední dotaz: Nevidím nikde nějaké nastavení StreamTransportu? Jako třeba nastavení souběžného počtu stahování , cílová složka ....
Jinak děkuji za odpovědi a rady.Zatím teda stahuji,uvidím jak to bude vypadat s konverzí.Doporučujete tedy FormatFactory?