Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NOKIA 5800 - prestali fungovat ikony na obrazovke

Dobry den,

mam kupenu nokiu 5800 v roku 2009 ziadny software, firmware som neaktualizovala a teraz sa mi stala takato vec:
Nahravala som si nejake pesnicky do tel. cez PC kabel tak ako som to robila aj predtym a vsetko bolo bez problemov.
Ale teraz neviem co sa porobilo nastali mi taketo problemy:
1 / Na prednej obrazovke kde je ikona Hladanie : Internety a moje subory mi prestala ist ked kliknem tak mi ju akoze zobrazi a po chvilke zavrie takze sa nedostanem hlbsie a ani nic nevyhlada
2/ Taktiez mi zacal problem prestala mi fungovat predna strana tel. obrazovky, ikony tie 4 mi zmizli, taktiez nemozem pouzit klavesnicu ak si chem napisat nejake nove cislo, taktiez mi nejde otvorit ani tel. zonam na ploche,,,absolutne nic nereaguje a neotvara.
3/ Taktiez ked si dam cez nastavenia profily a chcem si zmenit inu piesen ako zvonenie, alebo hlasitost a ine co sa nachadzaju v profile perzonifikovat ...nic mi neotvori.

nemam si ani ako zistit cislo firmware ked mi nefunguje klavesnica. :-((

Co s tym mam robit alebo ako nahrat a zalohovat data,alebo ho mam dat do nejakeho servisu?
Moze to byt starym softwarom,alebo vie mi niekto poradit ako postupovata vyriesit tieto problemy?

Dakujem za radu,alebo nejaku stranku s navodmi.

Změna předmětu, původně: POmooc s NOKIA 5800 - prestali fungovat ikony na obrazovke :-((host)

ahojte tak este raz pisem ohladne Nokie 5800, dnes nastal pokrok.
Data som zalohovala, cez Nokia Ovi suite som si nainstalovala novu verziu softwaru.

Predna obrazovka a vsetky ikony su funkcne, az na staly problem ktory bol aj predtym a to je, ze mi stale nefunguje v nastaveniach- profily- normal- perzonifikovat .... ked na to kliknem tak mi to vovňbec nenacita.
A taktiez tak ako predtym mi nejde spustit aplikacia Nimbuzz ktoru mam stiahnutu.

Inak vsetky ostatne aplikacie co som mala a fungovali ( v starom software) tak aj teraz funguju)
Az na tieto dve veci.

A este by som podotkla, ze po nainstalovani noveho softwaru sa mi telefon nedostal do toavrenskych nastaveni, ale vsetko mi tam zostalo tak ako som mala...neviem preco a neviem ci to tak malo byt.

Neviem ci sa ma este spravit tvrdy restart ( 3 hmat) a potom tam doinstalovat aplikacie??.

Poradte mi a uz to budem mat asi vsetko vyriesene.

Dakujem velmi pekne za rady!:-)