Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přepalování a nefungující DvD

Dobrý den,chtěl bych si zazálohovat mé filmy z DvD na druhé DvD,tzn přepálit.Skoušel jsem DVd shrink + nero,ale občas (naposledny 2x po sobě) to hodilo Burn error,a "zničily" se tak už 2 DvD.Hledám tedy jiný program,který bude jednuduchý na ovládání,a zvládne přepálit DvD.Nemusí být free

Další věc,vypálil jsem si film z počítače na DvD,z avi souboru jsem jej přez nějaký program přehodil na dvd soubor,poté vypálil,Fungovalo to,ale když jsem chtěl DvD přetočit,prostě posunout v přehrávači část filmu dál,tak mě to hodilo na úvodní obrazovku dvd (tedy menu,kde si vyberu film a spustím).Jak mám docílit toho aby to šlo přetáčet?
Díky za zodpovězeníé obou mých dotazů

nenech dvd shrink vypalovat, nech ho jen vybrané části dvd (bez otravných warnings a reklam) uložit do jednotlivých adresářů jako \video_ts.
časem to vypálíš libovolným vypalovacím softem jako datové dvd (strukturu už máš hotovou).

avi formáty nemusí obsahovat indexaci, tzn. umí maximálně rychloposuv. záleží čím jsi z toho pak dělal dvd.