Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odporucane aplikacie na Android

Tak mam po roku druhy pokus prejst na smartphony. Pred rokom ma nadsenie s HTC Desire preslo po cca tyzdni, teraz to uz vydrzim dlhsie, mam novy HTC Wildfire a dam mu sancu aspon mesiac.
Na markete je milion programov a mne sa nechce skusat kus po kuse, takze moje poziadavky su nasledovne.
- ssh klient, podla hviezdiciek som skusil connectbota, nicmenej nereaguje na zmenu polohy telefonu a chce mi zobrazovat len na vysku, cim je nepouzitelny, pretoze nezobrazi vystup z roznych prikazov
- samba klient na domacu siet
- ftp klient
- mail klient (je tam nejaky stavany, zatial som skusil len gmail a neohurilo ma to prehladnostou), musi zvladat multiaccount samozrejme
- rdp klient
- (open)vpn klient
- prehravac medii s podporou rtsp, skusil som meridian, ma sice podporu rtsp, ale pri pokuse prehrat kamerovy stream mi zahlasil, ze video nie je mozne prehrat
- rychle poznamky, nieco v style onenote
- pripadne odporucte nejake ine aplikacie, co by som mohol "potrebovat", pretoze pokial mi ten telefon nenahradi nb v nudzovych situaciach tak to s nim asi dlho nevydrzim

Poznamky- Springpad, Evernote nebo zjednoduseny Do it. Prvni dve zvladaji i hlasovy, to si vzpominam, zes tady kdysi hledal. zustal jsem u Springpadu.
Email- z free jedine K9. Zkousel jsem snad vsechny.
prehravac medii - VLC, ale je tam vic verzi od vic autoru.

Pro me je to naprosto nepouzitelny kripl, ktery u me prijima emaily a bohuzel ho kvuli nim musim mit a funguje jako super hracka pri jizde na kole s par aplikacema. Kdyby to neslo pouzit na kolo, tak jsem to dal uz davno pryc. Zkusil jsem vypnout net a baterka pak vydrzi bez problemu i nekolik dnu, az 4, ale to pak ten tel, postrada smysl.
JInak ja pouzivam jeste Androidlost, pro me dobra vec.

Jo a pouzivam jeste sorami, umi to stahovat tvoje veci, ktery mas treba na serveru u MS(live nebo skydrive nebo jak se to jmenuje). Pro me dobra vec, pristup vsude a funguje to. Kloud nemam rad, ale nenasel jsem nic, co by fungovalo s mym hostingem a kdyz to u MS zaheslujes, tak neni problem.

je poměrně chytrá, tak samozřejmě nedoporučuje vám zbytečně software který už máte, ale umí vámi používaný software zohlednit a doporučuje aplikace které mají rádi uživatelé většiny vašeho softwaru, stejně tak umí zohlednit z jaké země jste takže vám doporučí místní jízdní řády pubtran, což by italovi jistě nedoporučil..