Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odporucane aplikacie na Android

Tak mam po roku druhy pokus prejst na smartphony. Pred rokom ma nadsenie s HTC Desire preslo po cca tyzdni, teraz to uz vydrzim dlhsie, mam novy HTC Wildfire a dam mu sancu aspon mesiac.
Na markete je milion programov a mne sa nechce skusat kus po kuse, takze moje poziadavky su nasledovne.
- ssh klient, podla hviezdiciek som skusil connectbota, nicmenej nereaguje na zmenu polohy telefonu a chce mi zobrazovat len na vysku, cim je nepouzitelny, pretoze nezobrazi vystup z roznych prikazov
- samba klient na domacu siet
- ftp klient
- mail klient (je tam nejaky stavany, zatial som skusil len gmail a neohurilo ma to prehladnostou), musi zvladat multiaccount samozrejme
- rdp klient
- (open)vpn klient
- prehravac medii s podporou rtsp, skusil som meridian, ma sice podporu rtsp, ale pri pokuse prehrat kamerovy stream mi zahlasil, ze video nie je mozne prehrat
- rychle poznamky, nieco v style onenote
- pripadne odporucte nejake ine aplikacie, co by som mohol "potrebovat", pretoze pokial mi ten telefon nenahradi nb v nudzovych situaciach tak to s nim asi dlho nevydrzim

je poměrně chytrá, tak samozřejmě nedoporučuje vám zbytečně software který už máte, ale umí vámi používaný software zohlednit a doporučuje aplikace které mají rádi uživatelé většiny vašeho softwaru, stejně tak umí zohlednit z jaké země jste takže vám doporučí místní jízdní řády pubtran, což by italovi jistě nedoporučil..