Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač jde spustit, ale monitor vůbec nic nezobrazí.

Zdravím. Počítač jde spustit, ale monitor vůbec nic nezobrazí, jde o desku Asus P5E-V HDMI, grafickou kartu má integrovanou, ale když tam dám Nvidia 7800GTX, je to samé. Kabely jsou v pořádku, zdroj také, počítač přestal zobrazovat ze dne na den. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Kdyžtak tady je manuál k desce: http://support.asus.com.tw/download/download.aspx? SLanguage=cs-cz Díky za každou radu

nesmyslné hodnoty řádkové a snímkové synchronizace grafické karty.
netuším sice jak toto může způsobovat procesor, ale nemám ani nápad jak poznat co ze starého pc je ještě použitelné (zdroj? paměti?) - abys tím neodpravil budoucí pc.
o zdroji jsi psal že jinde funguje, ale něco tu desku zničit muselo.

Na desce která odešla, kde byl tento procesor je integrovaná grafika, ale nezobrazuje nic, ani když tam dám jinou graf. kartu.Jesli se před tím, než odešla, oběvovala stejná hláška o frekvenci, se pokusím zjistit. Na mém pc, kde jsem testoval proc. z té špatné desky, se to stalo 3x, pokaždé jsem musel restartovat.