Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypadok servera a ospravedlnenie uzivatelom poradne

V mene timu www.poradna.net sa chcem vsetkym uzivatelom servera ospravedlnit za viacdnovu nedostupnost servera, ktora bola sposobena hardwarovou zavadou na serveri. Bohuzial znackovy servis nebol schopny zavadu odstranit promptne akoby mal, hoci je server este stale v zaruke. Napriek tomu si uvedomujeme, ze chyba bola najma na nasej strane a v kratkej buducnosti prijmeme opatrenia, aby sa uvedena situacia uz nikdy viac neopakovala.

Taky jsem rád, že poradna pokračuje

Doufám že to nesouvisí s textem z 8.9. na kecy.roumen.cz :

helpline (8.9.2011 5:51)
Telefonujici: Dobry den prosimvas ja jsem udelal neco strasneho.
Helpline: Tak mi pekne v klidu povezte co a jak se stalo.
Telefonujici: ... Ja jsem asi smazal ten ... ... .. . ... .. . internet ... !
Helpline: ... (odmlka) ... Jo. Tak TO JSTE BYL VY !?!?!?!??!