Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Php Uplynuly cas

nazdar, chcel by som pre svoju webovku php skript, do ktoreho zadam iba pociatocny rok a ono to vypise hodnotu kolko rokov uplynulo odvtedy do teraz. Nasiel by sa niekto ochotny kto by mi s tym pomohol ? dik

To jsi asi chtěl napsat mně?

Jak souvisí ohleduplnost s tím, že si pleteš poradnu s místem, kde ti zadarmo a na počkání vytvoří skript/program?

Když chceš dělat dynamický web (s využitím PHP), tak se ho buď nauč nebo si to zadej naprogramovat nějaké firmě. A nebo se na to vykašli úplně, to je třetí možnost...

Uzavírací tag není nutný (pokud není za PHP nějaké HTML či jiné). Občas může uzavírací tag způsobit spíše neplechu :-) Proto jej ve svých souborech dlouho nepoužívám.

For files that contain only PHP code, the closing tag ("?>") is never permitted. It is not required by PHP, and omitting it´ prevents the accidental injection of trailing white space into the response.

Uznávám že začátečníka to může plést.
Ale není špatné si na to zvykat u čistě PHP souborů.

Dost často se ale právě PHP kód nachází uvnitř HTML kódu ...

Upřesnil bych to na amatérské PHP programátory (a to nemyslím ve zlém). Každý lepší programátor se snaží oddělit aplikační logiku od šablon. Nejlépe respektováním MVC/MVP vzoru.

Nebuď směšný se svým poučováním - radím tady několik roků a představ si, že zadarmo. Jen jsem trochu alergický na takové lidi, kteří si myslí, že je naší povinností jim sloužit a na zavolání jim naservírovat hotové řešení pod nos. Znovu opakuji, aby ses pokusil uvědomit význam slova "poradna". Od slova radit, ne něco za někoho dělat.

Když PHP neumíš, tak se nepouštěj do tvorby stránek a zaplať si někoho, kdo to umí. Nebo když se ti rozbije auto, taky s ním přijedeš do servisu, ať ti ho opraví zadarmo, že to neumíš?

Končím tuhle debatu, asi to stejně nikdy nepochopíš.