Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc se po zapnutí vypne

Zdravím,
Moc prosím o radu.
Jelikož nás cikáni vykradli a vzali i můj novej počítač, tak jsem si musel koupit prozatím starší alespoň na internet.
Jenže když ho zapnu, tak se do 3-4 minut sám vypne. Abych ho znova zapl, musím vyndat kabel ze zdroje, jenže vypínání se opakuje.
Moc hardwaru nerozumím. Na zdroji je napsáno 180 w,
jsou tam dva disky 60 plus 40 gb. Win xp, amd sempron 2500+
Radeon 9200 pro family.
Díky za odp.
[mod]Úprava textu (double) (Zarniwúp)[/mod]

jak říkám, vůbec nevím jak na to, možná bych maximálně zvládl vyměnit zdroj, ale to je asi tak všechno. Teď ho mám zaplej už dobrou čtvrt hodinu a furt jede, jen jsem ho vyfoukal, tak uvidíme jak dlouho ještě vydrží.
Třeba to byla jen nějaká haluz, snad to teď nezakřiknu...

Skoro megový obrázek, paráda. Teploty bez zátěže nemá smysl zjišťovat, ale CPU kolem šedesáti stupňů v klidu je dost. To připevnění chladiče by asi chtělo zkontrolovat, případně zkusit provozovat s otevřenou case. Na měření teplot stačí třeba Core Temp nebo Everest/Aida.