Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor kolem 5500Kč

Ahoj, chtěl bych poprosit o vaši radu ohledně monitoru, nebo spíš nějaké obecné doporučení. Vím že chci, aby to byla 24cítka s cenou okolo 5500. Tak by mě zajímalo jestli opravdu platí to, že Samsug se počítá v této cenové kategorii mezi ty lepší. Vím, že nemůžu čekat zázraky. Doma se zatím mlsám obrazem otcova EIZA a tak nějak se psychicky připravuji na ten propad o několik tříd :-). Poběží na něm hlavně hry a filmy, občas si prohlídnu a upravím nějakou tu fotku. Nebo by mě teda asi spíš zajímalo jestli mám nad tím v této cenové kategorii nějak spekulovat, nebo prostě vzít to co se mi líbí.
Předem děkuji moc za veškeré odpovědi.

Vezmi to, co se ti bude líbit, v dané cenové kategorii je to rovnocenný. Já bych se díval hlavně na dvě věci - lesklý vs. matný a pak aby to mělo nastavitelnej stojánek, což je věc, na kterou jsem při výběru svýho monitoru zapomněl a dnes bych to ocenil.
No a samozřejmě podle vstupů, tedy DVI je samozřejmost, HDMI se taky hodí.
Může se ti hodit integrovanej USB HUB, taky dobrá věc.