
Monitor kolem 5500Kč
Ahoj, chtěl bych poprosit o vaši radu ohledně monitoru, nebo spíš nějaké obecné doporučení. Vím že chci, aby to byla 24cítka s cenou okolo 5500. Tak by mě zajímalo jestli opravdu platí to, že Samsug se počítá v této cenové kategorii mezi ty lepší. Vím, že nemůžu čekat zázraky. Doma se zatím mlsám obrazem otcova EIZA a tak nějak se psychicky připravuji na ten propad o několik tříd . Poběží na něm hlavně hry a filmy, občas si prohlídnu a upravím nějakou tu fotku. Nebo by mě teda asi spíš zajímalo jestli mám nad tím v této cenové kategorii nějak spekulovat, nebo prostě vzít to co se mi líbí.
Předem děkuji moc za veškeré odpovědi.
Já používám tento:Samsung B2230HD jen jako TV A jsem nad míru spokojen. Nádherné barvy! Je sice menší než chceš ale má víc funkcí. Nebo ještě:LG M2262DP.




Dík za tip, ale já chci vyloženě 24cítku a TV tuner bych vůbec nevyužil, navíc by mi asi vadilo při té velikosti to FullHD rozlišení.
Vezmi to, co se ti bude líbit, v dané cenové kategorii je to rovnocenný. Já bych se díval hlavně na dvě věci - lesklý vs. matný a pak aby to mělo nastavitelnej stojánek, což je věc, na kterou jsem při výběru svýho monitoru zapomněl a dnes bych to ocenil.
No a samozřejmě podle vstupů, tedy DVI je samozřejmost, HDMI se taky hodí.
Může se ti hodit integrovanej USB HUB, taky dobrá věc.
Jo aby měl pivot, to je jedna z věcí o kterou taky stojím. Po tom aby měl HDMI pokukuji také. Díky moc za odpověď, ušetřil si mi hodiny spekulování a váhání
Nemělo by se spíše uvažovat v kategorii technologií TN, MVA:PVA,... TN bych rozhodně nebral.
Samsung je dobrá (po EIZO/u/ ta nejlepší) volba. Za ty prachy ovšem dostaneš standardní TN "nudli". Je jedno co vybereš...
Je mi jasné, že za ty "prachy" nemůžu čekat moc, ale šlo mi hlavně o to, jestli mám ten výběr toho monitoru nějak prožívat, nebo jestli je to prašť jako uhoď. Na což jsi mi odpověděl a já ti děkuji.