Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde koupit rackový server?

Protože se nevyznám v nákupu, prosím o tipy, kde koupit nějaký serveřík do rackové skříně.
Je skoro jedno, jaká to bude konfigurace, jen by to mělo mít tak 2x 500GB disk. Poběží na tom jen pár desítek webových serverů pod Debianem na Apache2 plus nějaká ta MySql, samozřejmě. Doteď to běží na nějakém vyřazeném desktopu 2GHz s 500MB RAM.
Vize je něco ve stylu: http://www.alza.cz/hp-proliant-dl120g6-rack-1u-d25 3471.htm
ale s většími disky.
Díky za inspiraci.

Pokud chceš maximálně šetřit, pak to HP svou práci odvede (disky se dají dokoupit/vyměnit). Ale já už nikomu nedoporučuju servery, které nemají BMC na vzdálenou správu - je to HODNĚ návyková záležitost.

Já bych šel do Dellu (dražší), nebo do TK (ti staví na komponentách SuperMicro a cenově jsou na tom stejně jako to HP s 2x500GB disky, ale mají 4GB RAM a BMC - totéž BMC používá i Dell): http://www.thomas-krenn.com/cs/serverove-systemy/1 u-rack-server/1u-intel-single-cpu/4588.html

edit: upozorňuji, že jak to HP, tak TK nemají hotswap disky.