Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win7 Home Premium XP mode

Dobrý den,

nechá se nějakým (jakýmkoliv) způsobem nainstalovat XP mode na win7 home premium?Nebo jina emulace abych spustil aplikaci - konkretne stereo19 od jezeksw na win7 home premium 64bit. Když to spustím tak to hlásí že to chce 16 nebo 32bit verzi. Vyresi to vubec ten xp mode? Díky

On to tazatel napsal poněkud nepřesně:

Když to spustím tak to hlásí že to chce 16 nebo 32bit verzi

Přesněji by bylo, že onen DOSovský (tedy 16-bit) program po něm chce, aby byl spuštěn v 16/32-bitovém prostředí (operačním systému).

Co já bych za to dal, kdyby v 64-bitech MSDOSácké programy běžně fungovaly i nadále :-|