BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Zkoušel jsi režim kombatibility třeba? To by mohlo pomoct nebo ne?
Na 16-bit programy v 64-bit OS tohle nefunguje.
Psal tam, že to chce 16 nebo 32 verzi
Protože 32-bitový OS si s 16-bitovými aplikacemi (obvykle) poradí (vlastní zkušenost, provozuji v XP/32 20 let staré MS-DOS programy bez problémů). Ale 64-bitový už ne.
Okey, je to možné mě to jen napadlo a nepadla o tom zmínka, mě to často pomohlo.
Zase o něco chytřejší ;) díky
On to tazatel napsal poněkud nepřesně:
Přesněji by bylo, že onen DOSovský (tedy 16-bit) program po něm chce, aby byl spuštěn v 16/32-bitovém prostředí (operačním systému).
Co já bych za to dal, kdyby v 64-bitech MSDOSácké programy běžně fungovaly i nadále