Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak ve Win7 tisknout na tiskárnu s ovladači na XP?

Nové PC Win7 Prof 64 bit.
Tiskárna Minolta/kopírka s ovladači pouze na Win XP.
Neznám to. Možná znalí řeknou že to je triviální. Vede cesta přes XP mode?

( tam jsem se taky zadrhnul. Při pokusu stáhnout XP mode to chce ověření. To jsem nainstaloval, ale systém se tváří, že to mám nainstalovat znovu a nenechá mě nic stáhnout. Pokud mi napíšete, že na tisk cesta skrz Xp mode nevede, nebudu potřebovat XP mode )

Obnovuji téma.
Už na to došlo, zítra tam PC povezu.

Jedna z tiskáren je ink. plotter HP DesignJet 450C ( A1 ). Nenašel jsem ovladače na Win7, ale existují na Vista a Vista 64bit.

Druhá tiskárna je na starém PC s WinXP označena Konica Minolta Di152PCL6.

Windows 7 by si měl automaticky stáhnout ovladače na jakoukoliv funkční tiskárnu připojenou přes USB a LPT port. pokud ne podívej se na stránky výrobce
já taky měl tiskárnu na XP a koupil jsem si nový notebook a instalačky jsem nenašel a když jsem tiskárnu připojil tak se to samo během několika málo sekund nainstalovalo a funguje mi to bezvadně na obou systémech.
a mám vzato že visty si to také umí hledat.