Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pada internet

dobry chcel by som poziadat o pomoc s problemom . Hocikedy mi len tak padne internet napriklad dnes padol 5x zasebou a predtim isiel den v kuse a padol len k veceru . Som zapojeny cez l kabel(5m) do routru ktory je vzdialeny kablom od telefonnej zasufky asi 10m . Router: DSL-2641R od T-comu Pc 64bit Win 7 profesional/ubunta .win som si instaloval sam takze priznavam ze som chybu niekde spravit mohol volal som do t-comu pocas vypadku a povedali mi ze je chyba medzi stolickov a klavesnicou ci pardon medzi routrom a pc alebo v pc v routri nebude kedze mi to ide s druheho kompu pocas vypadku a pocas vypadku sa mi neda dostat do routra
nenapada ma co este napisat tak kedtak sa este opytajte .

C:\Users\TRIX>ipconfig/all

Konfigurace protokolu IP systému Windows

Název hostitele . . . . . . . . . : PC
Primární přípona DNS. . . . . . . :
Typ uzlu . . . . . . . . . . . . : hybridní
Povoleno směrování IP . . . . . . : Ne
WINS Proxy povoleno . . . . . . . : Ne

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti:

Přípona DNS podle připojení . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Realtek PCIe GBE Family Controller
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 6C-62-6D-E4-FD-15
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano
Automatická konfigurace povolena : Ano
Místní IPv6 adresa v rámci propojení . . . : fe80::851f:c2d:d329:2786%11(Pref
erované)
Adresa IPv4 . . . . . . . . . . . : 192.168.1.2(Preferované)
Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Zapůjčeno . . . . . . . . . . . . : 15. septembra 2011 22:04:51
Zápůjčka vyprší . . . . . . . . . : 18. septembra 2011 22:04:51
Výchozí brána . . . . . . . . . . : 192.168.1.1
Server DHCP . . . . . . . . . . . : 192.168.1.1
IAID DHCPv6 . . . . . . . . . . : 241984109
DUID klienta DHCPv6. . . . . . . : 00-01-00-01-15-DC-28-24-6C-62-6D-E4-FD-15

Servery DNS . . . . . . . . . . . : 192.168.1.1
Rozhraní NetBios nad protokolem TCP/IP. . . . . . . . : Povoleno

Adaptér pro tunelové připojení isatap.{BD86AFB8-8EBB-4D32-A028-AF16CDBF5475}:

Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno
Přípona DNS podle připojení . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Microsoft ISATAP Adapter
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne
Automatická konfigurace povolena : Ano

Adaptér pro tunelové připojení Teredo Tunneling Pseudo-Interface:

Přípona DNS podle připojení . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Teredo Tunneling Pseudo-Interface
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne
Automatická konfigurace povolena : Ano
IPv6 adresa. . . . . . . . . . . : 2001:0:5ef5:79fd:28b8:cc1a:4dd6:ad3a(Prefe
rované)
Místní IPv6 adresa v rámci propojení . . . : fe80::28b8:cc1a:4dd6:ad3a%13(Pre
ferované)
Výchozí brána . . . . . . . . . . : ::
NetBIOS nad TCP/IP. . . . . . . . : zakázáno

C:\Users\TRIX>

nastavení je v pořádku.
potom by mohla být chyba ve zlomeném kabelu, ve chcípajícím napájecím adaptéru toho routeru, teoreticky v zavirovanosti pc - když to zas vypadne, zkontroluj správce úloh že žádný proces nemá zvýšené % vytížení cpu.
případně i oddekluj bočnici, že jsou doraženy datové a napájecí kabely disku, případně molex redukce.

ad diagnostika sítí ve windows: ještě nikdy ničemu nepomohla.

momentalne uz den bezim bez antivirusu kedze som testoval ci to nebude tym uz som aj dufal ze hey kedze to cely den islo dik zatial za radu vycheckujem to a prva moznost je asi naj kedze kabel ide popod listu este aj s kablovkou a je to tam dost tesne a moznost ze som to prevrtal skrutkov :-O co by som uz nechapal jak to bezi teda
a vedet ze ten router bude to co je tak od t-srotu si router neberem zlati vigor skoda ze som ho poslal do hrobu

no udalosti je tam celkom dost="Překlad názvu dns.msftncsi.com nebyl v požadované době dokončen. Žádný z nakonfigurovaných serverů DNS neodpověděl.,Klient nemohl ověřit následující servery DNS jako aktivní servery, které mohou poskytovat služby tomuto klientovi. Servery mohou být dočasně nedostupné nebo jsou nesprávně nakonfigurovány. 192.168.1.1" a same taketo a spravcu uloh som uz kukal a dako som tam nic podozrive nevidel este ked tak sa kuknem