Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s probuzením z hybernace (Acer aspire one 722, win 7)

Your computer cannot come out of hybernation

Status: 0xc000009a

Při zpracování obnovovacích dat došlo k závažné chybě

file: \hiberfill.sys

Neuložená data mohou být ztracena..

Děje se mi tak i na čerstvě přeinstalovaných win, ty minulé mi havarovali za doprovodu podobných hlášek až do stavu nespustitelnosti..

Co s tím ? Při zkoumání těch předchozích hlášek jsem někde našel doporučení na flashnutí biosu, ale acer na webu žádnou novou verzi nemá.

Nějaké jiné rady jak hibernaci (kterou využívám rád) zprovoznit do funkčního stavu?

Děkuji

Myslíte, že kdybych instaloval znovu windows a disk rozdělil - a na 1. partition dal 80 GB, že bych takto mohl tento vadný HDD používat ???

Chyba se vyskytuje ve 14-ti procentech takže cca na 85 GB a já sice už mám náhradní disk, ale stejně jen 80 GB a tak by bylo zbytečné ho měnit, pokud by to šlo řešit i jen omezením toho 500 GB co tam je?

Řešení na nějakou dobu, než si koupím lepší disk ?