Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace WIN XP Home Edition

Prosím chytré hlavy o radu. Při instalaci WIN XP Home Edition mně instalátor "dovede" až k volbě oddílů, do kterého mám systém nainstalovat, ale v "okýnku", kde by oddíly měly být, není oddíl žádný. A vždy, když zvolím jakouko-li možnost, dostaví se modrá, tzv. "obrazovka smrti". Víte-li, co s tím, budu vám nebetyčně vděčný.
Děkuji.

Všem strašně moc děkuju, už je nyní vše tak, jak má. A to díky vám.
Troufl jsem si a pohrál jsem si trochu s boot.ini, editnul ho a je to teď v pohodě. Opravdu dobře jste mně všichni pomohli, děkuju vám.
A někdy příště nashledanou, možná už poradím někomu i já.:))