Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s šipkami

Dobrý den,
jednou jsem dostal chuť si znova zahrát FIFU 2007 a nainstaloval jsem si.Chtěl jsem hrát ale šipky
(konkrétně šipka nahoru,dolů a vpravo)vypověděli službu.Nejdou.Byl bych rád kdyby někdo zareagoval
a odpověděl na tento dotaz.
Děkuji.;-) Předtím jsem hrál FIFU i jiné hry a šli mi normálně.:x:
Přeinstalovával jsem Windows z 7 na XP takže nevím jestli to nebude tím.
Ale je zajímavé že šipka doleva jde úplně normálně.Nemáte někdo s něčím podobným zkušenost??

Změna kategorie, původně: Hardware (touchwood)
Za víc než za pokec toto potrhlé vlákno nestojí. Kup si novou klávesnici a přestaň řešit kvadraturu kruhu. Příště: hry.poradna.net (touchwood)

Nejdou v tom BIOSu jenom ty sipky, nebo vubec zadne klavesy..? Neni nahodou USB..?

edit: Aha, je USB.
".....Chtěl jsem to napřed vyŕešit bez USB klávesnice......."

Root-kit je blbost, v BIOSu na to nema vliv. To je nejaka cypovina, aby se stejne blbe chovala i externi klavesnice.

Hele, na te externi klavesnici - pouzivas ktere sipky..?
Takove to obracene pismeno T, nebo tu numerickou cast..?

ne. Mas nejaky problem s klavesnicou napr. internou ak to je notebook, napr. nejaku zaseknutu klavesy apod., alebo u notebooku moze byt nejaky problem s elektronikou notebooku. vypni to uplne z nabijacky a vytiahni aj baterku na par minut, ak je to notebook (tym resetnes aj klavesnicovy kontroller notebooku)
Ak je to normalny PC, tak povytahuj vsetko ostatne z USB aj PS2, a skus aj inu klavesnicu (ked si skusal dve tak skus aj tretiu :). Do BIOSu load defaults, save and exit (to sa da aj bez sipiek pomocou F klaves)

dobry den nejde mi na notebooku lenovo sipka nahoru nevite co mam udelat nebo kde mam sehnat odbornou pomoc uz vcera mi ta sipka nahoru blbla muj deda mi poradil restartovat ale neslo to takze nevim co mam delat poradite mi
dekuji:.(