Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s šipkami

Dobrý den,
jednou jsem dostal chuť si znova zahrát FIFU 2007 a nainstaloval jsem si.Chtěl jsem hrát ale šipky
(konkrétně šipka nahoru,dolů a vpravo)vypověděli službu.Nejdou.Byl bych rád kdyby někdo zareagoval
a odpověděl na tento dotaz.
Děkuji.;-) Předtím jsem hrál FIFU i jiné hry a šli mi normálně.:x:
Přeinstalovával jsem Windows z 7 na XP takže nevím jestli to nebude tím.
Ale je zajímavé že šipka doleva jde úplně normálně.Nemáte někdo s něčím podobným zkušenost??

Změna kategorie, původně: Hardware (touchwood)
Za víc než za pokec toto potrhlé vlákno nestojí. Kup si novou klávesnici a přestaň řešit kvadraturu kruhu. Příště: hry.poradna.net (touchwood)

dobry den nejde mi na notebooku lenovo sipka nahoru nevite co mam udelat nebo kde mam sehnat odbornou pomoc uz vcera mi ta sipka nahoru blbla muj deda mi poradil restartovat ale neslo to takze nevim co mam delat poradite mi
dekuji:.(