Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Penalizace Google

Dostal jsem penalizaci od Google(asi sanbox) na můj eshop sale-fashion.cz, všechny pozice se mi propadly o cca o 50 míst, kompletně všechny klíčová slova dokonce i na dotaz "sale fashion" se zobrazuje okolo 50-té pozice. Nevíte jak tuto situaci řešit? Sám nevím co mám za problém. Udělal jsem registraci do katalogů a pár reklam na webech.

AdSence nepoužívám. Zjstil jsem to tak, že se mi propadla na Google všechny klíčová slova a tím i denní návštěvnost ze 70 lidí na 4. Z webaster tools jsem požádal o "Znovuposouzení stránek" a toto mi přišlo:
Reconsideration request for www.sale-fashion.cz: Site violates Google's quality guidelines 30. srpna 2011

Dear site owner or webmaster of www.sale-fashion.cz,
We received a request from a site owner to reconsider www.sale-fashion.cz for compliance with Google's Webmaster Guidelines.
We've reviewed your site and we believe that some or all of your pages still violate our quality guidelines.
In order to preserve the quality of our search engine, pages from www.sale-fashion.cz may not appear or may not rank as highly in Google's search results, or may otherwise be considered to be less trustworthy than sites which follow the quality guidelines.
If you wish to be reconsidered again, please correct or remove all pages that are outside our quality guidelines. When such changes have been made, please visit https://www.google.com/webmasters/tools/reconsider ation?hl=en and resubmit your site for reconsideration.
If you have additional questions about how to resolve this issue, please see our Webmaster Help Forum for support.

Sincerely,

Google Search Quality Team

Toho jsem si nevšimnul. Jsem prohlížel jen levé menu. Já mám optimalizovaný shop na dotazy přímo do podstránek jednotlivyých značek(na Seznamu(dříve i na google) Ralph Lauren, Diesel, Replay, Tommy Hilfiger atd). Titulku může zákazník nasvštívit tak když vyhledá název shopu, nebo "značkové oblečení". Každopádně díky za upozornění, kterého bych si jinak nevšiml. Odkazy si budujeme většinou sami dle možností, takže proto málo zajímavých zpětných odkazů s rozumným rankem:-).

ako uz bolo spomenute, vobec to nemusi byt penalizaciou. ak mas dobre SEO, tak osobne za 2 najdolezitejsie moznosti povazujem: ci stranka nema vypadky a za ako dlho sa nacita. Google je na toto hodne haklivy, ja som kvoli tomuto sa tiez prepadol z pozic a bol som nuteny prejst na vlastny virtual server, kde uz tieto problemy nemam.
na testovanie stranky pouzivam tento nastroj - www.woorank.com. Co sa tyka toho tvojho pridania do katalogov, neviem ci nema na stranky vplyv pridane do katalogu, ak samotny katalog dostane penalizaciu, neviem ale posudit s vlastnej skusenosti. pri pridavani do katalogov odporucam pouzit dobre klucove slova, niekedy aj dvojmiestne a hlavne nie prilis vela klucovych slov. skus aj pohladat, kde konkurencia pridava svoje stranky do katalogov, na to je dobre napr. siteexplorer.search.yahoo.com alebo www.opensiteexplorer.org
ked toto budes dodrziavat, dostanes sa celkom dopredu. ja som sa so svojim eshopom - www.led-store.sk dostal zhruba za 2 mesiace na prvu stranku na klucove slova, ktore som povazoval za dolezite:
p6Ubou

Ja poradne nevim jak to dela Google. Nejsem ani programator ani nic podobnyho, ale muzu na 100% rict, ze rychlost nacitani stranky s tim moc spolecnyho nema. Jeden z mych webu je pomalej jak zelva (nikdo nevi kvuli cemu) a presto se na klicovy slova pohybuju vetsinou nejhur na prvni strance.

tak ono zalezi aj v akej si konkurencii. :) ja som mal share hosting, kde sa systemove prostriedky zdielaju a pretoze tam urcity web kvoli zlej implementacii facebook pluginu 3 dni permanentne zatazoval server(davam to za vinu aj hostingu ze toto vobec dovolil), mal som doby nacitania stranky od 7 do 15s. nasledne som sa prepadol z prvej stranky na nejaku 60-tu. asi taka je moja skusenost.

Je to mozne. Ja mam jinou. Mam taky share hosting. Web se podle googlu nacita 7s, dalsi nacteni cca 3s. Dokonce mam jeden web, kde mam navstevnost nizkou. Vlastne skoro muzu rict zadnou. Konkurence na klicove slovo je velka a presto jsem prvni, max. druhy. Cim to je nevim. Jediny co vim, ze neverim zadnym seomagum a nedal bych jim ani korunu.

Díval jsem se do statistik webmaster tools "Výkon webu" a načetní stránky je v průměru 1,5 sec. Myslím, že mě ze sportu nahlásila konkurence. Protože se někomu nelíbilo, že jsem se dostal rychle na první stranu. Akorát teď nevím jak z toho ven. Jestli to časem přejde, nebo pro google budu muset mít ovou doménu?

Ten jsem samozřejmě přeložil:-). Nic konkrétního to neříká. Vypadá to na automatizovanou odpověď. Analýzy jsou jedna věc, a realita vyhledávání druhá. Na webu nejsou žádné zásadní chyby, které by bránili vyhledávání. Na Seznamu mám velkou úspěšnost na většinu klíčových slov(Ed Hardy, Diesel, Replay, Ralph Lauren, abercrombie atd.) Ještě než jsem dostal penalizaci, tak to bylo podobné i na google. Myslím, že to bylo velkým nárůstem odkazů, během jednoho měsíce. Spíše se mi jedná jak z "Google sandboxu" ven? Na netu je velmi málo informací, proto jsem se obrátil na poradnu....

Nepřemýšlej o nové doméně, kvůli tomu, že jsi se propadl v pozicích :), spíš přemýšlej co na webu vylepšit. Tvůj web je stále v Google zaindexován:
http://www.google.cz/#sclient=psy-ab&hl=cs&source= hp&q=site:www.sale-fashion.cz&pbx=1&oq=site:www.sa le-fashion.cz&aq=f&aqi=&aql=1&gs_sm=e&gs_upl=910l8 131l0l8188l10l6l0l0l0l0l1608l4004l4-1.0.1.1.1l4l0& bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=c09f1c6aad1fdf30&biw=136 2&bih=869
- zná z tvého webu dost stránek, což je dobře

Nemáš ideálně URL adresy:
http://www.sale-fashion.cz/index.php/detail/1147/t rika_a_kosile/panske_polo_tommy_hilfiger_stripes
ideálně by bylo:
http://www.sale-fashion.cz/tommy-hilfiger/trika-a- kosile/panske-polo-tommy-hilfiger-stripes
nebo
http://www.sale-fashion.cz/tommy-hilfiger/panske-p olo-stripes
klidně i
http://www.sale-fashion.cz/panske-polo-tommy-hilfi ger-stripes
Nemá smysl rozepisovat jaká varianta proč a kdy je výhodnější, obecně platí, že čím méně zanoření (chceš-li lomítek), tím lépe (celá tato část ../index.php/detail/1147/... v URL ti rozhodně nepomáhá).