Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uvízlé v koši ...

Mám v koši složku a soubory které nejdou odstranit.
- když dám vysypat koš, napíše to "složku nelze odstranit - přístup odepřen"
- přesunout nejde, ten samý problém
- zkoušel jsem je obnovit a taky to hází chybu
- také jsem se pokusil pročistit počítač system advenced care, to sice chybu nehodilo ale ty dotyčné soubory tam zůstaly
- poslední mě napadlo vzít to unlockerem přes složku Recycler a unlocker nereaguje

takže nápady?

- ted jsem jest zkousel slozku prejmenovat, protože měla nazev asi na 30 pismen, to sice slo ale odstranit stejne nesla
- taky jsem zkousel odstranit ji v prikazovym radku, opet neuspěšně

(teď se ještě chystám na chkdsk a nouzovej rezim)

chkdsk by měl pomoct, aspoň mě při takovýchto věcech pomohl. Kdyby nepomohlo, ještě můžeš zkusit přiřadit si k té složce práva - návod si najdi podle operačního systému, u zkriplených XP Home je nutno si tam tu položku ručně doinstalovat, u Vist a sedmiček nevím, jak to je.

Ták, v nouzovým režimu byl zaznamenán nicotný úspěch, ale pořád tomu nějak nerozumím.

Mám teď ikonku koše na ploše, ta je prázdná, pak mám ikonku koše na liště, ta je plná, a pak mám složku C:/Recycler a tam ty soubory pořád jsou, ale jinak je koš prázdný :) Může mi někdo vysvětlit čeho jsem to vlastně dosáh?

(Mám win XP)

:)) Tak už tomu pomalu začínám přicházet na kloub. Patrně se mi nějakým podivným způsobem podařilo zacyklit koš, tím že jsem hodil složku koše do koše :D. Je to vůbec možné? Cokoliv teď hodim do koše, tak jakmile ten koš vysypu, tak ten obsah co byl v koši se mi objeví ve složce C:/Recycler pod názvem DC01 (DC02..03..04..atd) a hromadí se tam.

Myslím že brzy budu mít problém s nedostatkem místa na disku, pokud někdo nepřijde na to jak tohle vyřešit. :)

Tak už se mi to nakonec podařilo. V nouzovým režimu jsem tu složku celou přesunul na druhý disk a tam to už smazat normálně šlo, pak už jsem jenom prázdnýho recyclera šoupnul nazpátek a vypadá to že to funguje.

Ještě pro jistotu se zeptám, nikdy jsem se do těch systemovejch složek moc nekoukal, ale když když jsou teď "oba" koše :) prázdný tak ve složce C/Recycler mám složku S-1-5-21-842925246-1177238915-725345543-1003 a vní dva soubory - info 2 a desktop.ini . Je to v pořádku, ty tam být mají, že ano?