Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Česká lokalizace do windows mobile 6.5

Dobrý den

Zakoupil jsem telefon HTC Touch Cruise a v něm je oficialní windows mobile 6.5 ale je v angličtině.
Existuje nějaká CZ lokalizace pro tento windows? Nebo je přímo tento windows v CZ?
A za druhé bych se chtěl zeptat jak Windows do mobilu nainstalovat.
Jsem v tomto úplný začátečník a budu rád za každou radu.

Děkuji předem

ten telefon sa predával s wm6.0 a oficiálny upgrade na wm 6.5 nemá,neoficiálny sa dá nájsť na xda-developer.com,oficiálny upgrade ROM bol nakoniec realizovaný len pre htc touch pro2/diamond 2 a kustomizovaný touch cruize,ktorý predávalo O2 ako XDA Orbit II...pokial niekto zrealizoval na xda developer fore aj jazykovú lokalizáciu do cz,tak tam bude dostupná aj s presným návodom,ako ju dostať do smartphonu,pokial nie,nebude žiadna oficiálna možnosť počeštenia anglickej verzie,lokalizácie,ktoré predáva v Čechách napr.firma Sunnysoft pravdepodobne fungovať nebudú,tie sa predávajú obvykle pre konkrétne typové rady smartphonov,ktoré majú oficiálne podporovanú určitú verziu operačného systému,takže tam ani oni nebudú garantovať funkčnosť lokalizácie a prípadná reklamácia na oficiálne nepodporovanom zariadení bude pravdepodobne neúspešná,pokial dodaná lokalizácia nebude funkčná....