Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Česká lokalizace do windows mobile 6.5

Dobrý den

Zakoupil jsem telefon HTC Touch Cruise a v něm je oficialní windows mobile 6.5 ale je v angličtině.
Existuje nějaká CZ lokalizace pro tento windows? Nebo je přímo tento windows v CZ?
A za druhé bych se chtěl zeptat jak Windows do mobilu nainstalovat.
Jsem v tomto úplný začátečník a budu rád za každou radu.

Děkuji předem

Věc se má tak, že jste zakoupil telefon, do kterého někdo nahrál neoficální verzi Windows Mobile, se kterou se telefon neprodával. Existují další neoficiální ROMky, které překlad mají, zde je dokonce samotná čeština, která je ovšem zkoušena jen na ROMce Megan ROM a u jiných WM6.5 ROMek hrozí, že nebude fungovat, či nějak poškodí systém.

Chcete-li tedy počeštit telefon, můžete to zkusit pomocí výše uvedeného odkazu, ale vždy riskujete, že se instalace nepovede. Funguje-li telefon v angličtině vpořádku, raději bych do toho nevrtal.

Třetí možností je stáhnout někde oficiální ROM s Windows Mobile 6.1, telefon přeinstalovat a tato verze pak počeštit půjde.

ten telefon sa predával s wm6.0 a oficiálny upgrade na wm 6.5 nemá,neoficiálny sa dá nájsť na xda-developer.com,oficiálny upgrade ROM bol nakoniec realizovaný len pre htc touch pro2/diamond 2 a kustomizovaný touch cruize,ktorý predávalo O2 ako XDA Orbit II...pokial niekto zrealizoval na xda developer fore aj jazykovú lokalizáciu do cz,tak tam bude dostupná aj s presným návodom,ako ju dostať do smartphonu,pokial nie,nebude žiadna oficiálna možnosť počeštenia anglickej verzie,lokalizácie,ktoré predáva v Čechách napr.firma Sunnysoft pravdepodobne fungovať nebudú,tie sa predávajú obvykle pre konkrétne typové rady smartphonov,ktoré majú oficiálne podporovanú určitú verziu operačného systému,takže tam ani oni nebudú garantovať funkčnosť lokalizácie a prípadná reklamácia na oficiálne nepodporovanom zariadení bude pravdepodobne neúspešná,pokial dodaná lokalizácia nebude funkčná....