Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba při startu OS Win XP

Zdravím!
Před nedávnem jsem si koupil netbook Asus EEE Pc 901. Po běžném používání z ničeho nic zamrzl, tak jsem ho restartoval a raději přenstaloval (Win XP prof). Ovšem po spuštění PC se s ním takříkajíc nedá pracovat, tj. samotný start čistého systému trvá cca. 10 min. a poté, se zobrazí "Centrum pro nápovědu a odbornou pomoc", zobrazí se tato chyba: HelpCtr.exe - Chyba aplikace Správná inicializace aplikace (0x0000142) se nezdařila. Klepnutím na tlačítko OK můžete aplikaci ukončit. Tak tedy dám OK, jenomže chyba se objevuje stále dokola. Když se pokusím "zabít" Centrum pro nápovědu a odbornou pomoc přes správce procesů, počet STEJNÝCH chyb se začne zvětšovat až do té míry, kdy to tento Hardware prostě neustojí a zasekne se. Původně mne napadlo, že jde o vir, avšak u den starého systému? Nevíte, jak by to šlo opravit? Předem moc děkuji za jakoukoliv radu.
Hezký den

Pokdu to startuje 10minut tak klidně může být vadný disk. Máš tam dva tak můžeš jeden odpojit a nainstalovat to na druhý a případně zkusit prohodit.