Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odinstalování Ovi Suit

Dobrý den, kvůli aktualizaci softwaru Nokie N8 jsem si před nedávnem nainstalovala aplikaci Ovi Suit. Teď jsem při prohlížení podrobného výpisu T-mobilu zjistila, že se mi na faktuře objevují podivné platby (0,50 Kč) za GPSR EDGE T-mobile ačkoli internet v mobilu nepoužívám. Přičítám to službě Ovi Suit a ráda bych jí tak z mobilu odebrala. Smazání adresáře přes pc nepomohlo. Díky za rady.

Jinak: pokud nechceš používat datová spojení přes GPRS/EDGE, stačí změnit nastavení:

Nastavení - Připojení - Nastavení (připojení, má to ikonu dvou šipek) - použití dat v domácí zemi -> zde nastav "Pouze WLAN".

Totéž můžeš nastavit u "Použití dat v zahraničí"

Dále je možnost v položce "Cíle" (je to hned pod tím) vyházet ze služby "Internet" všechna GPRS připojení (půjde je poznat podle ikony, wifi má takový vějířek, GPRS šipečky). Totéž uděláš pro všechny další služby, jmenovitě WAP.