Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Wifi

Dobrý den,
prosím Vás, potřeboval bych poradit s problémem při připojení k Wifi u notebooku ve Win7. Notebook po celou dobu fungoval a přístup k internetu byl v pořádku, pak jsem odjel s notebookem na jiný byt, tam jsem se připojoval přes kabel, po příchodu zpět přístup k internetu nefungoval. K routeru se normálně připojím, dostanu se i k nastavení rooteru pomocí 10.0.0.138, ale přístup k sítě není, ping nefunguje, vpravo dole u hodin svítí vykřičník a zobrazuje se hláška "Přístup k internetu není k dispozici". Pokusil jsem se o diagnostiku a výsledek "Problém mezi směrovačem, přístupovým bodem a routerem". Router jsem i restartoval, bez výsledku. U druhého notebooku se připojím k internetu bez problémů.

Nevíte, prosím, kde může být zakopaný pes?

Díky moc za radu

U druhého notebooku se připojím k internetu bez problémů.

čili restart routeru neměl žádný smysl.
ostatně problém nastal po návratu notebuku z jiné sítě, s routerem se neměnilo nic.

vypiš si nastavení: ipconfig -all, prozkoumej co je špatně.
podívej se jestli nemáš vyplněnou nějakou proxy v nastavení internetu - připojení.
nepoužíváš nějaký prašivý antivirový balík, který se montuje i do internetového připojení?