Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Otevření naposledy prohlížené stránky při spuštění Firefoxu

Po IE jsem zkusil Operu 8.54 a teď jsem si začal hrát s FF 1.5.0.3 a narazil jsem na věc, která mi oproti O v FF chybí. Spustím O a zobrazí se mi naposledy prohlížené stránky (když je samozřejmě předtím nezavřu), ve FF jsem tuto volbu nenašel. Existuje způsob, jak donutit FF, aby pokračoval tam, kde jsem skončil?

díky

[mod]Zmena predmetu. Bylo: firefox (rh)[/mod]

FF sa spusta dlhsie len prvykrat po restarte (zrejme sa nacitava mnoho .dll, suborov, apod.), na rychlom stroji mi to ale ani nepride ze je to dlho (tak sekunda - dve?). Dalsie spustenia FF su ale u mna okamzite (tipujem tak desatina sekundy :), ptz. dll asi ostali nacitane a kopec veci je uz v diskovej cache v RAM.
Ak mas nejake specialne upravene Win (akoze nejake specialne aplikacie na "lepsie uvolnovanie RAM" a podobne konrtaproduktivne nezmysly) tak ti potom mozu programy startovat pomaly.

dostal jsem se sem až teď, vyzkoušel jsem rozšíření FasterFox a Tab Mix Plus, obnovení relací je jak v Opeře, ta rychlost je asi taky nepatrně lepší

budu muset ty rozšíření pořádně prozkoumat, je jech tam moc a určitě se ještě nějaký hodí, díky