Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NoteBook na hry do 10 000

Ahoj/Dobrý den chtěl bych se zeptat jaký NB by jste mi doporučili do 10?byl by používán hlavně na hry.. třeba mafia 2 ,gta Iv apod...
vím že za 10 člověk herní NB nekoupí ale kdyby jste mohli poradit :)

jinak ještě jedna poznámka aby tam byl operační systém

Myslíš, že si za toho půl roku, co je tady tohle téma, žádný ještě nekoupil?

Zdar chytrácí, ten kluk myslel co nejlepší notebook na hry do 10 tis. tzn. aby měl co největší výkon ve hrách, v rámci možností (cena) a NE notebook do 10 tis. který bude mít výkon srovnatelný s desktopovými herními graf. kartami a v nejnovějších hrách vše rozjede na HIGH! Takový notebook, jak už jste tady podtrhli NEEXISTUJE. Ale pokud chce notebook do 10k z co největším výkonem na hry, tak místo těch keců by jste mohli něco doporučit a když ne, tak radši držet pusu. Tohle maličko převyšuje cenu, ale když to koupíš bez os a nahraješ si tam os sám tak s trochou šikovnosti koupíš novej za 10 tisíc :) . Nebo za něj dáš necelých 12 tis. i s os win 7,ale i tak je to rozhodně nejlepší volba..;) asus-k53ta-sx034v

// Pro ty chytré tady: "Zdá se vám grafika Radeon HD 6650M málo výkonná na notebook za necelých 12 tis. s os Windows 7 HP ?" ;)