Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ikony změnit ze starých dát nový ve Windows 7

Ahoj mam windows 7 a tam mam ty ikony,ztáhl jsem si nový a chci si tam dát lepší ikony ,ale nwm jak se to dělá jestli byste mi někdo pomohl třeba s postupem nebo odkaz jak se to dělá děkuji....

Změna předmětu, původně: Ikony změnit ze starých dát nový!!POMOC potřebuji jak se to děla děkuji mnohokrát!!
Změna kategorie, původně: Programování (host)

To v sedmičkách nejde (ani nové theme ti nenabídne alternativní ikonky). V minulých OS se to řešilo výběrem knihovny (či packu) s ikonama, W7 už tuto možnost nenabízí (nebo o tom aspoň nevím). Jakási možnost je v editaci registru (kdesi jsem to na Netu viděl, hledej), ale k tomu bych odvahu neměl. Smiř se se standardními systémovými obrázky...