Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program Windows Media Player nemůže přehrát soubor.

WMP nepřehrává některé MP3 s touto hláškou - Program Windows Media Player nemůže přehrát soubor. Přehrávač pravděpodobně nepodporuje tento typ souboru nebo nepodporuje kodek, který byl použit ke komprimaci souboru. Pro přehrávání musím tedy používat Winamp, který je přehraje. Zkoušel jsem naistalovat K-Lite Codec Pack, že bych ty chybějící kodeky doplnil, ale ono to stejně nejde. Předpokládám že je to složitým nastavováním, kterému nerozumím. Já bych přesto rád kdybych ty MP3 mohl přehrávat v WMP. Poradíte co s tím?

No, takže po prečítaní celej diskusie mi to nedalo...
Problém je v ID3tag-u toho súboru!!! ID3v2.3.

Odstránením ID3 tagu zo súboru napr. pomocou programu Mp3tag je súbor pekne prehrateľný aj vo VMP9 (XP-Pro).

Žiadne kodeky ani balíky netreba inštalovať...
Neviem či WMP nedokáže prečítať hlavičku ID3 tagu, alebo si nerozumie s verziou ID3, alebo čo ja viem... Nemám čas to skúmať.

Po několika pokusech potrzuji. Chyba je sktutečně v ID3 tagu. Udělal jsem ve Winampu drobnou úpravu u několika skladeb. Stačilo třeba přidat nebo odebrat písmenko v názvu. Následně po uložení, jsou všechny skladby přehratelné v WMP. Huráááá

Ten balík skladeb se jmenuje Chillout Dreams Di Premium

Díky vám všem za pomoc a spolupráci.