Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hláška Stop: ox ....

Nyní bych od Vás přivítal radu a pomoc.
Mám zákaz samočinný restart, již 2x během dne naskočí tato hláška.
Stop: 0x0000008E (0x000001D, 0xF836c3cA,0xF30F04B4,0x00000000)
Ntfs - Addres F8336c3cA base at F836C000, Datestam p 41107eea

OS: Win XP. Naposledy byla provedena instalace ovladače k tiskárně HP 1410.
Co mohu jako laik udělat aby se hláška v budoucnu již nekonala.
Děkuji

Neví zda jsem to našel dle návodu opis:

Typ události: Chyba
Zdroj události: Service Control Manager
Kategorie události: Není k dispozici
ID události: 7000
Datum: 17.5.2006
Čas: 6:12:45
Uži vatel: Není k dispozici
Počítač: F63A3WWP0W9QB
Popis:
Služba Acronis Scheduler2 Service neuspěla při spuštění v důsledku následující chyby:
Systém nemůže nalézt uvedenou cestu.

Další informace získáte v Centru pro nápovědu a pomoc na events.asp.

Kontrolu svesku jsem provedl

Podle toho co řiká google :
0x0000008E - kernel mode program generated an exception which the error handler didn’t catch. These are nearly always hardware compatibility issues (which sometimes means a driver issue or a need for a BIOS upgrade).

Pokud si myslí, že to dělá ta tiskárna tak ji zkus kdyžtak (pokud mužeš) na pár dní zakázat a uvidíš...

Nemyslím že to dělá tiskárna, jenom jsem dal tip co se naposledy dělalo v systému.Jinak dík za link, ale pro mne (neznaje problémů PC a jiných jazyků je k neporozumnění). Obrátil jsem se sem s dotazem jako naprostý laik a vykulenej z každé (byť obyčejné hlášky)