Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkusenosti s dalkovym pristupem na XP

Ja vim, ze uz tu o tom jeden dred je, ale tam jsem nemohl dat anketu..
Takze: rozhodl jsem se nahradit ilegalne ukradeny a nevyhovujici RealVNC Enterprise necim jinym. Dalkovy pristup (pres internet i pres lan) pouzivam spoustu hodin denne (vlastne pres nej i browsuju), vetsinou jsem pripojenej do jednoho background-tasku pres terminal services a soucasne na 1-2 desktopy pres vnc.
Proto byste mi udelali radost, kdybyste mi napsali nejake postrehy / zkusenosti s ruznymi sw pro dalkovy pristup, abych to nemusel vsechno zkouset :-)
(Zatim to asi vypada na UltraVNC)

Hlasoval jsem za TS, má to skoro každý kromě home userů s XP Home (a ti mají alespoň Remote Assistance - to je taky RDP), je to bezpečné, rychlé...

Obecně bych řekl že TS je takový standard v tomhle ohledu, stejně jako kdysi v dobách NT to byl Symantec PC Anywhere, i když ten jsem neměl nijak moc rád, jako všechno od Symantecu :-)